ust-sag

Kurumsal

Bizim için her öğrenci, başarılı olmaya adaydır. Tüm öğrencilerimizle tek tek ilgileniyor, eksikliklerini belirliyor, nasıl başarılı olabilecekleri konusunda onları yönlendiriyoruz. Küçükçekmece Besyo  Hazırlık Kursu olarak, spor akademilerine hazırlanmakta olan öğrencilerimizin %100 başarı elde etmeleri için gece gündüz çalışmaktayız.
Çalışma prensiplerimizin temelini disiplinli ve en yüksek verim alınabilecek idman anlayışımız oluş Akademimizle hazırlanan öğrencilerimizle birebir ilgilenme imkanı sunmamız onların başarıya ulaşmalarındaki en büyük etkendir.

Bu yüzden uzman antrenör kadromuz ile tüm öğrencilerimizle birebir ilgilenip onlara birebir idman programı ve beslenme programı hazırlayıp uygulamaktayız.

İdmanlarda tüm öğrencilerimizin günlük performansları takip edilerek,hocalarımız tarafından bir sonraki idman bu performanslar baz alınarak her öğrenci için günlük hazırlanmaktadır ve uygulatılmaktadır.

11 Yıllık deneyim sayısız üniversiteye öğrenci kazandırmış 3 ayrı yerde antrenman programıyla yüksek başarı yüzdesi ile alanında uzman hocalar eşliğinde hedefi Besyo kazanmak olan tüm öğrencilerimizi bekleriz.

avrupa-akademi-besyo-banner1

FOTO GALERİ